ASTONISHING VIEW

ASTONISHING VIEW

EXCLUSIVE INTERIOR

EXCLUSIVE INTERIOR

ROMANTIC DINNER

ROMANTIC DINNER

VILLA WITH POOL

VILLA WITH POOL

language

Apartamenty "Willa Mira" Omis Chorwacja

Apartmány Mira ChorvatskoWśródziemnomorskiej oazie spokoju, w bezpośredniej bliskości krystalicznie czystego Adriatyku i w najpiękniejszej części Riwiery Omiškiej znajduje się Villa Mira. Otoczony stuletnim lasem sosnowym i trawnikiem nasz dom rodzinny jest oazą spokoju i śródziemnomorskiego klimatu, takim jak niegdyś. Urok apartamentu Mira w Ruskamenie, w małej malowniczej zatoczce znany jest zwiedzającym z całej Europy. Połączenie śródziemnomorskiej i nowoczesnej architektury miejskiej z basenem, grillem, tarasem do siedzenie jest zgodne z wysokimi standardami wymagających gości.

Apartamenty Mira zbudowane zostały na trzech piętrach i składają się z apartamentów o różnej powierzchni. Poza możliwością wspólnego mieszkania i nawiązywania kontaktów towarzyskich, Apartamenty Mira dają również możliwość cichego i intymnego odpoczynku. W ofercie zakwaterowania znajdują się apartamenty dla dwóch do pięciu osób. Wszystkie apartamenty mają piękny widok na morze, miejsce parkingowe i są wyposażone w satelitarny system z możliwością odbioru dużej liczby różnych programów. Około 30 m poniżej domu znajduje się plaża żwirowa, gdzie gościom oferowane są bezpłatne leżaki do opalania się. Na plaży przebywają głównie goście z apartamentu Mira i goście z sąsiedniego domu. Plaża jest z drobnego żwirku i jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. Dostęp do plaży zapewniają prywatne schody. Około 100 metrów na wschód znajduje się szeroka żwirowa plaża, jedna z najbardziej atrakcyjnych plaż w tym rejonie. Odwiedźcie nas i bądźcie jednym z naszych zadowolonych gości.

Na parterze hotelu Villa Mira znajduje się duży taras z basenem i zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Obok basenu znajduje się taras słoneczny z leżakami i prysznicem na świeżym powietrzu. Na tym tarasie znajduje się również zadaszona jadalnia na świeżym powietrzu ze stołem i krzesłami oraz kamiennym grillem. Taras jest idealnym miejscem na letnią rozrywkę, ponieważ można tu delektować się najlepszymi dalmatyńskimi specjałami i tworzyć niezapomniane chwile z najbliższymi.

Przyjdź i zobacz apartamenty Mira i pełne znaczenie relaksu słowo!

• Top apartamenty klasy: Piękny widok, wygodne łóżka, przestronne tarasy i odrobiną morskiego powietrza na idealne doświadczenie!
• Tylko w pobliżu morza: Apartamenty Mira znajdują się tuż w pobliżu morza, w odległości po schodach oddziela cię od plaży!
• Przestronne tarasy: Duże tarasy z bezpośrednim widokiem na Adriatyk - idealne na długie letnie wieczory.
• Parking: Nie musisz się martwić o parking, zabezpieczyliśmy ci miejsce parkingowe tuż przy mieszkaniu.

Foto Gallery

home hotel2 icon1Very spacious and comfortable interiors, with bright and natural colours and materials, reflect the exterior and the surrounding area. Living in this residential area allows a modern and high quality lifestyle, with a view of the Mediterranean greenery and the sea of the Bay of Brač. The apartments are of ideal sizes, one-floor or two-floor.

home hotel2 icon2

Close to the beach: From the beach you can enjoy a short walk down the stairs of your apartment (30m)

home hotel2 icon4Free Wireless Internet!
Wifi-wireless internet is free and available throughout Villi Mira!
 
home hotel2 icon5
 
 
luxury apartments Mira with pool. Experience a unique experience in the pool apartment that will make your vacation unforgettable