ASTONISHING VIEW

ASTONISHING VIEW

EXCLUSIVE INTERIOR

EXCLUSIVE INTERIOR

ROMANTIC DINNER

ROMANTIC DINNER

VILLA WITH POOL

VILLA WITH POOL

Apartamenty "Willa Mira" Omis Chorwacja

apartments mira omisWśródziemnomorskiej oazie spokoju, w bezpośredniej bliskości krystalicznie czystego Adriatyku i w najpiękniejszej części Riwiery Omiškiej znajduje się Villa Mira. Otoczony stuletnim lasem sosnowym i trawnikiem nasz dom rodzinny jest oazą spokoju i śródziemnomorskiego klimatu, takim jak niegdyś. Urok apartamentu Mira w Ruskamenie, w małej malowniczej zatoczce znany jest zwiedzającym z całej Europy. Połączenie śródziemnomorskiej i nowoczesnej architektury miejskiej z basenem, grillem, tarasem do siedzenie jest zgodne z wysokimi standardami wymagających gości.

Apartamenty Mira zbudowane zostały na trzech piętrach i składają się z apartamentów o różnej powierzchni. Poza możliwością wspólnego mieszkania i nawiązywania kontaktów towarzyskich, Apartamenty Mira dają również możliwość cichego i intymnego odpoczynku. W ofercie zakwaterowania znajdują się apartamenty dla dwóch do pięciu osób. Wszystkie apartamenty mają piękny widok na morze, miejsce parkingowe i są wyposażone w satelitarny system z możliwością odbioru dużej liczby różnych programów. Około 30 m poniżej domu znajduje się plaża żwirowa, gdzie gościom oferowane są bezpłatne leżaki do opalania się. Na plaży przebywają głównie goście z apartamentu Mira i goście z sąsiedniego domu. Plaża jest z drobnego żwirku i jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. Dostęp do plaży zapewniają prywatne schody. Około 100 metrów na wschód znajduje się szeroka żwirowa plaża, jedna z najbardziej atrakcyjnych plaż w tym rejonie. Odwiedźcie nas i bądźcie jednym z naszych zadowolonych gości.

Na parterze hotelu Villa Mira znajduje się duży taras z basenem i zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Obok basenu znajduje się taras słoneczny z leżakami i prysznicem na świeżym powietrzu. Na tym tarasie znajduje się również zadaszona jadalnia na świeżym powietrzu ze stołem i krzesłami oraz kamiennym grillem. Taras jest idealnym miejscem na letnią rozrywkę, ponieważ można tu delektować się najlepszymi dalmatyńskimi specjałami i tworzyć niezapomniane chwile z najbliższymi.

Przyjdź i zobacz apartamenty Mira i pełne znaczenie relaksu słowo!

• Top apartamenty klasy: Piękny widok, wygodne łóżka, przestronne tarasy i odrobiną morskiego powietrza na idealne doświadczenie!
• Przestronne tarasy: Duże tarasy z bezpośrednim widokiem na Adriatyk - idealne na długie letnie wieczory.
• Parking: Nie musisz się martwić o parking, zabezpieczyliśmy ci miejsce parkingowe tuż przy mieszkaniu.

• Tylko w pobliżu morza: Apartamenty Mira znajdują się tuż w pobliżu morza, w odległości po schodach oddziela cię od plaży!

Jedyną rzeczą, która stoi między tobą, a plaża jest w odległości krótkiego spaceru w dół po schodach mieszkalnych. Bardzo ładna żwirowa , oddalona od obiektu 30 m, do morza . Na około 100 metrów na wschód znajduje się szeroka plaża żwirowa, jedna z najbardziej atrakcyjnych w tym regionie. Jeśli się zdecydujecie pojechać trochę dalej znajdziecie Państwo mnóstwo plaż żwirowych z których miejscowość Ruskamen jest bardzo znana.